Кошик
13 відгуків
Тепла підлога під плитку за кращою ціноюКупити зі знижкою
+380 (97) 677-60-55
Київ, Україна
Тепла підлрога FX Heating
Залишити відгук

Купити теплу підлогу в Україні

Купити теплу підлогу в Україні
Що таке «Електрична тепла підлога»?

Види теплої підлоги. Особливості застосування підлог з підігрівом. Тепла підлога плюси та мінуси.

Облаштування системи опалення в будинку можна здійснювати різними способами. Найбільш популярним є обігрів за допомогою системи «тепла підлога». Сфера теплих підлог розвивається так само стрімко, як і ринок мобільного зв'язку. За останні кілька років систему опалення було значно модернізовано. І хоча суть пристрою принципово не змінилася, підлога стала більш довговічною і безпечною, завдяки впровадженню нових елементів, що в свою чергу впливають і на якість роботи, і на ціну виробу. Тепла підлога є нагрівальними елементами, що працюють від мережі, які укладаються під покриття для підлоги і керуються терморегулятором. Вони бувають різних видів. Кожен із варіантів досить хороший, але щоб розібратися, яку модель вибрати, необхідно знати, які бувають його різновиди і де їх використовують. Нижче наведені всі види електричної теплої підлоги.

 

Кабельна система опалення. Види внутрішньої ізоляції.

 

 

 

Найпростіша електрична тепла підлога - кабельна. У такій системі нагрівальним елементом служить провід, який під дією струму нагрівається та передає тепло стяжці та плитці. Кількість тепла у ньому регулюється терморегулятором. Кабельна підлога проста в конструкції і має досить високу ефективність, не боїться перепаду температур, легко укладається та обслуговується. При невеликому перерізі кабелю тепловіддача буде невисокою, тому для її збільшення необхідно вибирати нагрівальний елемент із великим перетином. Кабельна система довговічна завдяки надійній внутрішній ізоляції жил. Вона може бути виготовлена ​​з різних матеріалів, від яких також залежить гранична температура нагріву.

Якщо це зшитий поліетилен XLPE, який використовується в DEVIflex, Ensto TASSU, то максимальна температура нагрівання становить 130-140 °С.

При CIP 7812, що застосовується для ізоляції жил GrayHot, тепла підлога допускає температурний режим 125°С. Бонус матеріалу – відсутність галогенів. Він схожий за показниками з першим матеріалом, проте XLPE трохи виграє як.

WOKS застосовує матеріал ARNITEL®С з терміном безперервної роботи 3000 годин за температури 175°C. Як видно, поріг перегріву у нього вище, ніж у першому та другому варіантах.

В ізоляції гріючих жил систем FX Heating добре зарекомендував себе FEP або Фторопласт 4 (Teflon). Він використовується в системах DEVImat, Ensto THIN. Це найкраща ізоляція серед усіх можливих на сьогодні. Високоміцний матеріал забезпечує високу діелектричну опірність (від 100 гОм). Діапазон допустимої температури варіюється від -90 до 260°С.

Кабельна підлога – найдемократичніше рішення щодо ціни, але потрібно знати, що вона вимагає додаткових кріпильних елементів, які потрібно закуповувати окремо. Зона застосування такої підлоги майже не обмежена, якщо є можливість і час робити стяжку по всій квартирі. Час її прогріву від 40 хв. до 2 годин, залежно від товщини пирога.

Також важливі правильні розрахунки, тому що не можна прибрати або додати частину дроту на стадії монтажу. Монтаж кабелю досить специфічний, так би мовити, потрібно руку набити. Найкраще довірити його професіоналам.

 

 

 

Нагрівальний мат

 

 

 

Різновидом кабельного підлоги є кабель на сітці – нагрівальний мат. Він простіше укладається, ніж вільний кабель, і вимагає менше часу та нервів. Про це вже подбали виробники, зафіксувавши кабель на сітці. Мати укладаються у шар плиткового клею. Вони трохи дорожчі, але дозволяють мінімально піднімати підлогу. Це оптимальне рішення у питанні «ціна-якість».

 

 

Алюмінієвий мат

 

 

Для укладання під ламінат, ковролін використовують алюмінієві мати, виготовлені на основі класичного та надійного кабелю, укладеного між двома шарами фольги. Алюмінієвий мат створений для влаштування теплої підлоги без застосування стяжки. Укладається на підкладку безпосередньо під покриття. Має невелику товщину 1,7 мм. Його потужність складає 140-150 Вт.

 

Інфрачервона плівка

 

 

 

Інфрачервона плівкова тепла підлога – сучасна електрична тепла підлога. Це улюбленець серед усіх опалювальних систем. У ньому нагрівальним елементом є тонка плівка, що випромінює теплові промені в інфрачервоному діапазоні. Вона не вимагає стяжки, має мінімальну товщину (3-4 мм), легко укладається під будь-яке покриття для підлоги: ламінат, плитку, ковролін, лінолеум і є більш економічною в енергоспоживанні, ніж кабель. Система швидко нагрівається. На відміну від кабельного обігріву, має підвищену безпеку. При заміні покриття для підлоги плівка не страждає, а значить, її можна використовувати повторно. Конструкція нагрівального елемента складається з кількох шарів карбонової чи вуглецевої пасти, яка під дією електричного струму починає випромінювати тепло. Вона наноситься смугами на плівку. Струм підводиться до мідно-срібних провідників. Після цього система ламінується та збирається в мати. Меблі в місцях укладання плитки є небажаними. В іному випадку, може відбутися перегрів елементів та виходу їх з ладу. При опаленні будинку такими підлогами потрібно мати необхідну потужність.

 

Інфрачервона стрижнева підлога

 

 

Інфрачервона стрижнева тепла підлога – одна з останніх розробок у світі теплої підлоги. Вона з'явилася, як гібрид кабельного підлоги та плівкової. Основними нагрівальними елементами є вуглецеві стрижні, які при подачі напруги випромінюють тепло в інфрачервоному діапазоні. Він нагріває не повітря, а предмети навколо і має низьку конвекцію, не сушить повітря, не піднімає пил, тому захищає легені. Таку підлогу можна укладати під будь-яке покриття для підлоги. Оскільки система не боїться перегріву та є саморегульованою, на неї можна встановлювати меблі, а також заливати під стяжку. Її працездатність перевіряється до заливання. Важливим є той аспект, що якщо один із стрижнів вийде з ладу, то вся система продовжить працювати. Плюс стрижневої статі – можливість саморегуляції, а отже, економії електроенергії. Вартість такої статі вища, ніж у плівкових рішень.

Якщо покриттям підлоги планується плитка або керамограніт, то вибирати необхідно з кабелю, мату або стрижневої підлоги. А якщо ламінат, ковролін або паркетна дошка, то, не вдаючись до мокрого монтажу, питання тепла легко і швидко вирішить інфрачервона плівка або інфрачервона стрижнева підлога, яку, як говорилося вище, можна залити.

 

 

Водяна електрична підлога

 

 

Зустрічається ще такий вид теплої підлоги як водяні електричні підлоги. Їх відносять до надійних та комфортних систем опалення з відносно невеликою вартістю монтажу. Головною перевагою такої моделі є можливість підключення до кількох джерел тепла. Така підлога може бути основним джерелом опалення навіть при невеликій потужності електричної мережі. Нагрів відбуватиметься повільніше, але мережа не перевантажиться.

Основним елементом електроводяної підлоги є труба діаметром 20 мм підвищеної міцності із зшитого поліетилену з гріючим кабелем та антифризом усередині. Рідина не дає системі перегрітися. Матеріал, з якого виготовлена ​​труба, майже не гнеться, а якщо і піддається впливам ззовні, то не ламається. Усередині труби знаходяться два семижильні ніхронові дроти в подвійній оболонці перетином 1 мм. Конструкція забезпечує довгий час роботи у рідкому середовищі. Термін служби такої статі понад 50 років. Укладається в піщано-цементну стяжку товщиною 4-5 см. Цього цілком достатньо, щоб витримати будь-які навантаження у житловому приміщенні. Електроводяна підлога – це практично великий радіатор просто під ногами.

 

Порівняння водяної та електричної підлоги

 

 

Теплі підлоги умовно поділяються на водяні та електричні.

 

Водяна тепла підлога

Дана система є трубою зі зшитого поліетилену, розкладена спірально по всій площі. Теплоносієм у ній виступає вода, циркулює завдяки електроприводу та забезпечує тепло. Підключається до казана через гребінку. Монтується тільки в стяжку 7-9 см. Це якщо коротко, схематично система виглядає так.

 

 

Електрична тепла підлога

У ній тільки 2 елементи, це сам нагрівач (нагрівальний кабель, мат або інфрачервона плівка) і контролер. Монтаж простий, укладається нагрівач на підлогу (гріючий кабель в стяжку 3 см, мат відразу в шар плиткового клею, інфрачервона плівка під ламінат, паркет), а дріт живлення підключається до терморегулятора, датчик виводиться в підлогу. Схематично система теплої підлоги виглядає так.

 

Підсумок. Система водяної теплої підлоги кратно складніше в монтажі і дорожче в покупці порівняно з електричною теплою підлогою. У ній теплоносій вода, що додає ризик витоку через велику кількість з'єднань + ускладнена не постійна експлуатація взимку (при необхідності опалювати будинок, дачу в якому ви перебуваєте періодично, не завжди) так як воду з системи необхідно зливати. Не меншим мінусом є глибина заливки стяжки близько 7-9 см, що додає вартості, часу, трудомісткості до монтажу.

 

Щоб порівняти ці дві системи щодо ефективності, візьмемо за основу будинок площею 100 м2.

 

Водяна підлога. Так як водяній теплій підлозі необхідно прогріти шар стяжки 7-9 см, то для забезпечення рівномірного прогріву, потрібно брати розрахунок теплової потужності 110-120 Вт/м2. Отримуємо витрати на 10 м2 – 1,1-1,2 кВт тепла, якщо округлити то на 100 м2 – 10 кВт тепла.

 

10 кВт*24 годин*30 дн = 7200 кВт тепла.

 

Визначаємо споживання газу для отримання 1 кВт тепла: згідно з нормами питома теплота згоряння становить 33500 кДж/м3 (1кВт = 3600 кДж). Отримуємо: 33500/3600 = 9,3 кВт тепла. Враховуючи якість газу та тиск, які можуть змінюватись, ККД котлів становить 80-90%, тому отриману цифру скоригуємо з урахуванням коефіцієнта 0,85:

 

9,3 кВт * 0,85 = 7,9 кВт тепла або 1 кВт тепла = 0,13 м3

Відповідно: 7200 кВт тепла * 0,13 = 936 м3 газу у місяць

 

Електрична підлога. Зважаючи на те, що електрична підлога монтується у вільних від меблів зонах, приблизно вона займає 70 % площі. Для розрахунку візьмемо кабель потужністю 180 Вт/м2. Його споживання у стяжці становитиме 50-60 Вт/м2 або 0,06*100 м2*0,7 = 4,2 кВт/год.

 

За добу споживання становитиме: 4,2*24 = 100,8 кВт, на місяць – 3024 кВт.

 

Окремо варто звернути увагу на 2-тарифний лічильник, що вивчає використання електроенергії в нічний час зі знижкою в 50%!

Висновок: Враховуючи вартість 1м3 газу та вартість 1 кВт електроенергії, водяна тепла підлога не економічніша за електричну. Також встановлення водяної теплої підлоги в квартирі вимагає отримання дозволу від ОСББ або ЖКГ, і може бути не схвалено житлово-комунальним господарством через ризик протікання системи. Для отримання позитивного рішення важливо забезпечити хорошу гідроізоляцію і довести це, надавши висновок від будівельної організації з допуском. Самовільне незаконне перепланування житла у майбутньому створить проблеми під час його продажу. Електрична тепла підлога не потребує дозволу від інстанцій.

 

Купити теплу підлогу ви можете у таких регіонах України:
Для замовлення теплої підлоги звертайтесь за телефонам у контактах

 

 

Тепла підлога м. Київ (вул. Пирогівський шлях, 135), а також містах Київської області: Біла Церква, Бровари, Бориспіль, Ірпінь, Фастів, Вишневе, Васильків, Буча, Боярка, Обухів, Вишгород, Переяслав, Славутич , Яготин, Гостомель, Коцюбинське, Березань, Українка, Богуслав, Сквира, Кагарлик, Бородянка, Тетіїв, Узин, Миронівка, Рокитне, Баришівка, Іванків, Тараща;

Тепла підлога м. Ужгород (вул. Верещагіна, 16), а також містах Закарпатської області: Мукачево, Хуст, Виноградів, Берегове, Свалява, Рахів, Королево, Дубове, Міжгір'я, Іршава, Великий Бичків, Тячів, Чоп, Солотвино, Ясіня, Буштине, Вишково;

Тепла підлога м. Львів (вул. Городоцька, 359), а також містах Львівської області: Дрогобич, Червоноград, Стрий, Самбір, Борислав, Новояворівськ, Трускавець, Новий Розділ, Золочів, Броди, Сокаль, Стебник, Винники, Містечко, Миколаїв, Жовква, Яворів, Соснівка, Жидачів, Кам'янка-Бузька, Дубляни;

Тепла підлога м. Івано-Франківськ (вул. Максимовича, 8), а також міста Івано-Франківської області: Калуш, Коломия, Надвірна, Долина, Бурштин, Перегінське, Болехів, Снятин, Городенка, Тлумач, Косів, Делятин , Яремче, Рогатин, Ленчин, Богородчани;

Тепла підлога м. Чернівці (вул. Руська, 248о), а також містах Чернівецької області: Сторожинець, Новодністровськ, Красноільськ, Хотин, Глибока, Сокиряни, Заставна, Берегомет, Новоселиця, Кельменці, Клішківці, Кіцмань, Кам'янка Кучурів;

Тепла підлога м. Рівне (вул. Князя Володимира, 109а), а також містах Рівненської області: Вараш, Дубно, Костопіль, Сарни, Здолбунів, Острог, Березне, Радивилів, Дубровиця, Володимирець, Млинів, Квасилів, Клевань, Зарічне, Корець, Рокитне, Гоща, Клесів, Степань;

Тепла підлога м. Хмельницький (вул. Трудова, 5/4), а також містах Хмельницької області: Кам'янець-Подільський, Шепетівка, Нетішин, Славута, Старокостянтинів, Полонне, Красилів, Волочиськ, Ізяслав, Городок, Дунаївці, Летичів , Деражня, Ярмолинці, Понінка, Теофіполь, Віньківці, Стара Синява, Білогір'я, Чемерівці;

Тепла підлога м. Тернопіль (вул. Микулинецька, 46, прим. 1), а також містах Тернопільської області: Чортків, Кременець, Бережани, Збараж, Теребовля, Бучач, Борщів, Заліщики, Козова, Ланівці, Підволочиськ, Велика Березовиця, Почаєв, Гусятин, Хоростків, Копичинці, Зборів, Монастириська, Шумськ;

Тепла підлога м. Вінниця (вул. Якова Шепеля, 1), а також містах Вінницької області: Могилів-Подільський, Козятин, Ладижин, Жмеринка, Хмільник, Бар, Бершадь, Гайсин, Гнівань, Іллінці, Калинівка, Липовець, Немирів, Погребище, Тульчин, Шаргород, Ямпіль;

Тепла підлога м. Луцьк (вул. Карбишева, 1), а також містах Волинської області: Ковель, Нововолинськ, Володимир, Ківерці, Рожище, Камінь-Каширський, Маневичі, Любомль, Ратно, Горохів, Цумань, Іваничі, Турійськ , Любешів, Шацьк, Стара Вижівка;

Тепла підлога м. Черкаси (вул. Хоменка 15), а також містах Черкаської області: Умань, Сміла, Золотоноша, Канів, Тальне, Жашків, Кам'янка, Христинівка, Чигирин, Корсунь-Шевченківський, Звенигородка, Шпола, Ватутіне, Городище, Монастирище, Сисянка, Маньківка, Чорнобай, Драбів;

Тепла підлога м. Житомир (вул. Гранітна, 16), а також містах Житомирської області: Олевськ, Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський, Малин, Коростишів, Овруч, Радомишль, Баранівка, Черняхів, Андрушівка, Хорошєв, Романів , Іршанськ, Ємільчине, Озерне;

Тепла підлога м. Чернігів (просп. Перемоги, 50), а також містах Чернігівської області: Ніжин, Прилуки, Бахмач, Носівка, Новгород-Сіверський, Корюківка, Городня, Мена, Бобровиця, Сновськ, Ічня, Борзна, Семенівка , Козелець, Варва, Десна, Ріпки, Сосниця, Ладан, Остер, Куликівка, Короп;

Тепла підлога м. Дніпро (вул. Маршала Малиновського, 114), а також містах Дніпропетровської області: Кривий Ріг, Кам'янське, Нікополь, Павлоград, Новомосковськ, Марганець, Жовті Води, Покров, Синельникове, Первомайськ, Тернівка, Вільногірськ, Підгородне, П'ятихатки, Верхньодніпровськ, Слобожанське, Апостолове, Зеленодольськ, Васильківка;

Тепла підлога м. Полтава (вул. Ветеринарна, 22), а також містах Полтавської області: Кременчук, Горішні Плавні, Лубни, Миргород, Гадяч, Пирятин, Карлівка, Хорол, Котельва, Лохвиця, Гребінка, Кобеляки, Зіньків, Глобине, Решетилівка, Заводське, Нові Санжари, Диканька;

Тепла підлога м. Запоріжжя (№1, вул. Кріпосна (ран. Грязнова), 2в (Набережна магістраль), а також містах Запорізької області: Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, Токмак, Пологи, Дніпрорудне, Вільнянськ, Оріхів, Гуляйполе, Васильківка , Кам'янка-Дніпровська, Михайлівка, Приморськ, Костянтинівка, Якимівка, Веселе, Кушугум, Більмак;

Тепла підлога м. Харків (вул. Тюринська (ран. Якіра), 124), а також містах Харківської області: Лозова, Ізюм, Чугуїв, Першотравневий, Куп'янськ, Балаклія, Пісочин, Мерефа, Люботин, Красноград, Ковшарівка, Вовчанськ, Дергачі, Богодухів, Зміїв, Слобожанське, Солоницівка, Нова Водолага, Високий;

Тепла підлога м. Суми (вул. Лінійна, 15), а також міста Сумської області: Конотоп, Шостка, Охтирка, Ромни, Глухів, Лебедін, Кролевець, Тростянець, Білопілля, Путивль, Буринь, Краснопілля, Ворожба, Середина -Буда, Воронеж, Свесса, Недригайлів, Степанівка, Липова Долина;

Тепла підлога м. Кропивницький (вул. Олега Паршутіна (ран. Аерофлотська), 28, а також містах Кіровоградської області: Олександрія, Світловодськ, Знам'янка, Долинська, Новоукраїнка, Гайворон, Новомиргород, Бобринець, Мала Виска, Смоліне, , Олександрівка, Нове, Власівка, Петрове, Нова Прага, Новоархангельськ, Благовіщенське, Побузьке, Голованівськ;

Тепла підлога м. Миколаїв (просп. Героїв України (ран. просп. Героїв Сталінграда), буд. 13), а також містах Миколаївської області: Первомайськ, Южноукраїнськ, Вознесенськ, Новий Буг, Очаків, Снігурівка, Баштанка, Нова Одеса, Врадіївка, Криве Озеро, Березнегувате, Казанка, Арбузинка, Доманівка, Веселинове, Мішково-Погорелове, Олександрівка, Братське;

Тепла підлога м. Одеса (Київське шосе, 27), а також містах Одеської області: Ізмаїл, Чорноморськ, Білгород-Дністровський, Подільськ, Південне, Кілія, Рені, Балта, Роздільна, Болград, Арциз, Великодолинське, Овідіополь, Біляївка, Татарбунари, Теплодар, Березівка, Любашівка, Кодима, Ананьїв, Вилкове;

Тепла підлога м. Херсон, а також містах Херсонської області: Нова Каховка, Каховка, Олешки, Генічеськ, Скадовськ, Гола Пристань, Берислав, Антонівка, Таврійськ, Новотроїцьке, Новоолексіївка, Чаплинка, Білозерка, Каланчак, Велика Лепетиха, Камишани, Нова Маячка , Горностаївка, Нововоронцівка.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner