Кошик
13 відгуків
Тепла підлога під плитку за кращою ціноюКупити зі знижкою
+380 (97) 677-60-55
Київ, Україна
Тепла підлрога FX Heating
Залишити відгук

Тепла підлога електрична під ламінат, ковролін, плитку Інфрачервона плівка Нагрівальний кабель мат

Купити електричну теплу підлогу за найкращою ціною.

Купити теплу підлогу електричну на пряму з Південної Кореї. Електро підлога преміум класу з гарантією 20 років.

Електричні теплі підлоги. Їхні різновиди.

Які переваги має електро підлога і де застосовують електропідігрів підлоги.

 

На сьогодні найефективнішими системами опалення будинку є електричні теплі підлоги. Високотехнологічні рішення, що поставляються з Південної Кореї, представлені в різних варіантах:

·        гріючий кабель FX18 подбає про тепло в приватному будинку. Може укладатися як у стяжку (3 см), так і безпосередньо під плитку;

·        нагрівальний мат FX Mat зручний для укладання в квартирі під кахель у шар плиткового клею;

·        інфрачервона плівка 2-го покоління FX Heating та 4-го покоління Felix Excel – ультрасучасний та універсальний варіант для встановлення під ламінат, лінолеум, ковролін;

·        терморегулятори – пристрої для керування та регулювання температури

Ці системи мають важливі переваги:

Рівномірний прогрів приміщення. На відміну від звичайних (централізованих) систем опалення, тепла підлога забезпечує рівномірний розподіл тепла за рахунок розміщення нагрівальних елементів безпосередньо під покриттям підлоги, а також охоплення великої площі гріючої зони. Подача тепла йде планомірно знизу вгору, запобігаючи утворенню холодних плям у будинку та протягів.

 Комфортне та більш контрольоване обігрів. Не дуже висока температура обігріву (до 45 градусів), яку можна регулювати самостійно, не сушить повітря. Така особливість дозволяє встановлювати потрібний режим у тій чи іншій кімнаті та підтримувати комфортний клімат.

Дозволяє не порушувати дизайнерські ідеїТепла підлога в будинку не обмежує втілення рішень щодо інтер'єру через те, що знаходиться під покриттям підлоги і не потрапляє в поле зору . Концепцію стилю вашого житла буде збережено.

Дбає про здоров'я Вашої родини. Тепла підлога в будинку захистить від застуди, оскільки виключає можливість утворення холодних зон і протягів. Вас залишить занепокоєння дітей, коли вони грають на підлозі. Комфортна, приємна атмосфера дозволить займатися малюкам улюбленим заняттям.

Економія фінансів.У силу високого ККД - 98%, електрична система опалення по праву може вважатися однією з найбільш економічних.

Тепла підлога FX Heating безпосередньо поставляється з Південної Кореї, тому на них встановлена ​​низька ціна. Крім того, виробник гарантує безперебійну роботу обладнання протягом 20 років, що дає можливість не перейматися виходом його з ладу тривалий час.

 

Яку підлогу з електропідігрівом вибрати?

Яка система електро теплої підлоги краще і де застосовується.

 

Головну роль при виборі системи «електрична тепла підлога» відіграє покриття для підлоги, під яким буде встановлений електропідігрів підлоги, оскільки воно безпосередньо взаємодіє з обігрівачем. Такі матеріали, як ламінат, паркет, лінолеум, ковролін вимагають більш дбайливого поводження, тому найкраще почуваються в комбінації з інфрачервоною плівкою, починаючи з 2-го покоління (інформація про покоління за посиланням). Така електрична підлога обходиться без стяжки підлоги, що особливо зручно, коли немає можливості її зробити. Якщо проблем зі стяжкою немає, то нагрівальний кабель підійде якнайкраще. У таких випадках для покриття зазвичай береться плитка або керамограніт. Також під них застосовують гріючі мати – покращену версію кабелю. Провід, закріплений на сітці, полегшує процес укладання. На якість роботи та довговічність конструкції електропідлоги впливає внутрішня ізоляція жил. Вона буває різною, але надійніша - тефлонова.

 

Що краще: радіаторне (конвекційне) опалення чи електрична тепла підлога?

Переваги системи «електричний підігрів підлоги»

 

 

Звичне для більшості людей радіаторне опалення працює за принципом конвекції, а саме: тепле повітря, що походить від батареї, спочатку піднімається вгору, а потім охолоджується та опускається вниз. Тепло частково губиться, а житло прогрівається не повною мірою. При цьому підлога залишається холодною.

Підлога з підігрівом електрична, розташовуючись прямо під покриттям підлоги, розігріває всю зону, що становить близько 70%. Інші 30% припадають на ділянки з меблями та технікою, в яких тепла підлога електрична не встановлюється. Підлога з електропідігрівом забезпечує тепло з мінімальними втратами і створює комфортну температуру. До всього, мають тривалу гарантію (до 20 років), як, наприклад, електро підлога від корейської компанії FX Heating. Переваги системи «тепла підлога електро» очевидні, проте перебувають противники більш сучасних рішень, віддаючи перевагу консервативним. Банальна непоінформованість викликає масу подивів і опір при пропозиції встановити електричні підлоги. Також небажанням купити електричну теплу підлогу може послужити невдалий досвід знайомих, які припустилися помилок при монтажі і не врахували важливих факторів.

Якщо ви все-таки вирішили купити електропідлогу, щоб забезпечити сприятливий клімат у будинку, важливо досягти температурного балансу «підлога-повітря». Одним із факторів, який на це вплине, є хороша теплоізоляція, а значить усунення тепловтрат. Цьому також сприяє встановлення теплозберігаючих вікон та дверей, зовнішня теплоізоляція стін, особливо якщо квартира має кутове розташування. Система тепла підлога електрична працюватиме більш ефективно в плані фінансів, якщо встановити багатотарифний лічильник. Він зіграє на руку в нічний час, коли опалювати приміщення найвигідніше. Якщо тепла електро підлога залита стяжкою, то вона має властивість акумулювати тепло, яке віддаватиме приміщенню в денний час доби. Чим товще стяжка, тим більше накопиченого тепла. Але все має бути в міру, тому що надто великий шар заливки несе зайве навантаження. Хороша теплоізоляція є особливо важливою, якщо під поверхом знаходиться холодний підвал. У таких випадках застосовують екструдований пінополістирол. Те саме стосується балкона та лоджії. Вони відносяться до холодних приміщень, що вимагають якісного утеплення товщиною від 5 см. Регулювання температури здійснюється за допомогою програмованого термостата, на якому розташований датчик. Інтелектуальний контроль дозволяє заощадити витрати на електроенергію та керувати системою без особистої участі.

 

 

Якщо стяжку зробити неможливо, електро теплу підлогу купити і встановити також реально, але в якості нагрівача буде використовуватися інфрачервона плівка. Вона підходить для укладання під паркет, ламінат, ковролін, одним словом, під матеріали, що не накопичують тепло. Температурний баланс у даному випадку буде досягнутий завдяки випромінюваній плівкою променистою енергією. Такий спосіб обігріву ефективний як додатковий в комбінації з основним.

Правильний підхід при виборі будь-якої електричної системи опалення забезпечить комфортне тепло з мінімальними витратами. Тому, перш ніж теплу підлогу електричну купити, потрібно прислухатися до порад спеціалістів, які допоможуть зробити точний розрахунок.

Теплі підлоги електричні, які ми пропонуємо, відповідають усім вимогам безпеки та мають тривалу гарантію. Купити електро підлогу можна у будь-якому регіоні України за найвигіднішою ціною.

Купити підлогу під задані вами параметри дуже просто. Достатньо зателефонувати до нашого інтернет-магазину за вказаними телефонами +380 (66) 524-29-66, (068) 389-24-56

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner