Кошик
13 відгуків
Тепла підлога під плитку за кращою ціноюКупити зі знижкою
+380 (97) 677-60-55
Київ, Україна
Тепла підлрога FX Heating
Залишити відгук

Інфрачервона тепла підлога під ламінат, лінолеум, паркет, ковролін

Купити теплу підлогу (без стяжки) під паркет, ламінат, лінолеум, ковролін

Підлоговий обігрівач для підігріву підлоги за найвигіднішою ціною. Плівкова тепла підлога для основного опалення приміщення. 

 

Купити теплу підлогу під ламінат. Різновиди та відмінності.

Плівкова тепла підлога різних поколінь. Тепла підлога під ламінат, лінолеум, ковролін, паркет.

 

Карбонова тепла підлога Felix Excel та FX Heating, які встановлюються під будь-яке покриття для підлоги з високими тепловтратами, розроблені для швидкого укладання без стяжки підлоги. В силу своїх особливостей, вони не застосовуються для встановлення під плитку, тому найбільше підходять для створення комфортної температури у вітальні, дитячій кімнаті або спальні, де, в більшості випадків, використовують ламінат, ковролін, лінолеум. Технологія виробництва обігрівача для підлоги полягає в нанесенні карбонової пасти на термо PET у вигляді малюнка друкованим способом.Інфрачервона плівка постійно вдосконалювалася і видозмінювалася, звідси виникли її види по поколіннях. Наразі їх чотири.

 

Плівкова тепла підлога 1-го покоління була маломіцна і мала певні недоліки. Зокрема слабке з'єднання карбонового нагрівача і токонесучої, мідної шини, що призводило до утворення іскри і виводило нагрівач з ладу.

 

 

У теплу підлогу плівкову 2-го покоління була додана, в місце стику карбонового нагрівача та мідної пластини, антиіскрова сітка, що забезпечує високу пожежну безпеку та тривалий термін служби системи.

 

 

Дана модифікація прибрала хмарочок конструкції попередньої версії (1-го покоління)

 

 

Тепла підлога під ламінат 3-го покоління має аналогічну конструкцію з обігрівачем підлоги 2-го, за винятком малюнка карбонового нагрівача, в цій версії він нанесений не у вигляді смуг, а у вигляді сітки.

 

 

Інфрачервона плівкова підлога 4-го покоління - це подальша модифікація 3-го. Крім антискрової та карбонової сітки в сам нагрівач також додано термопасту PTC – для покращення тепловіддачі та саморегуляції. Рулонна тепла підлога з такою присадкою має підвищений захист від локального перегріву і має меншу витрату електроенергії.

 

 

Плівкова тепла підлога виробляє м'яке тепло, яке, згодом, передається покриттю, і далі, всім твердим предметам у приміщенні. Тонкий плівковий нагрівач, товщиною всього 0,338 мм, не забирає корисної площі в будинку. Кроме того, Ваше напольное покрытие останется неизменным, благодаря бережному отношению к нему ИК-излучения, и сохраняет свои первоначальные свойства. Высокий КПД (98%) электрических систем Felix Excel и FX Heating обеспечивает экономный расход электроэнергии и, соответственно, Ваших средств.

 

Застосування плівкової теплої підлоги в квартирах та каркасних будинках із СІП панелей, як основне джерело опалення

Тепла підлога під ламінат ціна, чи вигідно?

 

 

Забезпечити будинок затишком та теплом – природне бажання кожного господаря. Але, на жаль, не к всіх є можливість підтримувати температуру на бажаному рівні в зимовий період, оскільки користувачі централізованого опалення не мають доступу до системи. Все частіше у домовласників виникає питання, як забезпечити ефективне обігрів житла, покладаючись виключно на особисті уподобання. І вже ні для кого не є секретом, що електричне опалення поступово витісняє радіаторне. Все більш популярною стає тонка тепла підлога під ламінат. Його також можна встановлювати під паркет, ковролін, лінолеум, і він буде не менш ефективним.

 

 

Плівкова підлога відмінно підходять не тільки для квартир, але і СІП-будинків, так званих каркасних будинків, виготовлених із спеціальних дерев'яних лагів, де газове опалення не доречне. Конструкція теплої підлоги дозволяє використовувати їх у СІП-будинках з різними покриттями для підлоги. Для обігріву такого житла можна купити плівкову теплу підлогу і встановити її під паркет, ламінат, ковролін або лінолеум, попередньо постелив підкладку. Також допустимо підігрів під плиткою в бетонній стяжці товщиною 5 см з обов'язковою гідроізоляцією або в шарі плиткового клею під кахель. Найшвидшим і найзручнішим є перший варіант - плівкова підлога під лінолеум, він же - підігрів підлог під ламінат, де джерелом тепла є інфрачервона плівка. У нашій компанії плівкові теплі підлоги купити можна за відмінною ціною, яку складно знайти в інших магазинах. Тому краще не гаяти час, а якнайшвидше подбати про комфорт свого житла, а ми вам у цьому обов'язково допоможемо. Ви не помилитеся, якщо зупините свій вибір на теплих підлогах FXHeating. Вони прослужать вам довгі роки і не залишать байдужими до своїх якостей та атмосфери, яку вони дарують.

 

Скільки споживає плівкова тепла підлога?

Інфрачервона плівкова тепла підлога ціна утримання. Тепла підлога електрична плівкова ціна основного опалення приміщення.

 

У багатьох виникає питання: якщо купити плівкову теплу підлогу під ламінат або теплу плівкову підлогу під лінолеум, чи буде вона фінансово ефективною при використанні? Щоб відповісти на це питання, потрібно розібратися, скільки вона споживає електроенергії? Звідси буде видно можливість економії або її відсутність. Припустимо, що електрична тепла підлога плівкова потужністю 220 Вт буде використовуватися як основний обігрівач в будинку, що утеплює, з урахуванням усіх вимог. У цьому випадку термоплівка займе 70% від площі приміщення, так що під меблями вона не встановлюється. Температуру повітря у приміщенні умовно візьмемо +22…+24 °С.

Маємо дані:

  • Потужність плівкової теплої підлоги 220 Вт/м.
  • Вартість електроенергії в Україні 1,68 грн. за 1 кВт/год. При витраті понад 250 кВт/міс.

Для розрахунку енергоспоживання скористаємося формулою:

Енергоспоживання = (потужність теплої підлоги) * (площа обігріву) * (час обігріву) / 1000

У розрахунках врахуємо, що підлога може бути включений постійно та періодично.

 

При цілодобовому обігріві споживання становитиме 0,22 кВт/год. При використанні цілий місяць, розрахункове споживання становитиме: 0,22 кВт/год.*24 год.*30 дн.= 158,4 кВт/м.кв. (266,12 грн/м.кв.).

Доцільніше обігрів здійснювати періодично, і при цьому використовувати терморегулятор, по-перше, безперервне обігрів без нього не є безпечним, а по-друге, фінансово це вигідніше. Терморегулятор дозволить підтримувати комфортну температуру на заданому рівні, для більшості це +24 °С.

 

Як працює терморегулятор?

 

При досягненні заданої температури подача електроенергії припиняється завдяки термостату. Це триває доти, доки температура нагрівача не знизиться на 1-2 градуси. Потім електроживлення відновлюється. Цикли повторюються. Виходячи з цього розуміємо, що в моменти відключення відбувається економія електроенергії. Параметри тепла можна змінити у налаштуваннях. При такому режимі роботи підлога буде в робочому стані 3-4 години на добу.

Прорахуємо, скільки споживатиме електроенергії підлогу з підігрівом при роботі терморегулятора. При постійному включенні підлога буде в робочому стані 3-4 години на день. У такому разі споживання на місяць становитиме: 0,22 кВт/год.*4 год.*30 дн = 26 кВт/м2(44,35 грн./м.кв.) Маємо суттєву економію.

 

Що ще можна зробити, щоби зменшити витрати?

 

 

Управління теплої підлоги терморегулятором – не єдиний показник, що дозволяє заощадити витрати електроенергії. Є ще деякі, що дозволяють зробити роботу підлоги ефективнішою. Серед них:

  • Потужність теплої підлоги плівкової. Цей показник вибирають залежно від типу, розміру приміщення та завдань обігріву. Середня потужність плівкової теплої підлоги у звичайних квартирах, що найчастіше застосовується, – 150 Вт/м.кв. Якщо планується теплу плівкову підлогу купити як основне джерело тепла, необхідно розраховувати на потужність 220 Вт/м.кв. Серед термоплівок FX Heating є різні варіанти потужності.
  • Утеплення будинку. При встановленні теплої підлоги в будинку потрібно подбати про теплоізоляцію, виключити протяги, крити щілини. Це дозволить накопичувати тепло і не витрачати його марно, а значить, економити. Особливо це стосується заміських будинків. На вікнах краще використовувати подвійні чи потрійні склопакети. Двері повинні бути щільно підігнані.
  • Підлогове покриття. По теплопровідності всі покриття є різними. Чим вище теплопровідність, тим ефективніша робота теплої підлоги. Найвищий показник у керамоплитки. Вона довше прогрівається, але й довше зберігає тепло.
  • Теплоізоляція підлоги. Інфрачервону плівкову підлогу краще укладати на підкладку із спіненого пінополістиролу, яка направлятиме випромінюване тепло в приміщення і запобігатиме прогріванню міжповерхового перекриття. Завдяки їй економія електроенергії становитиме до 40%. Також утеплювач запобіжить накопиченню конденсату.

 

Інфрачервону плівкову підлогу купити в нашому магазині можна за супер-ціною. Сучасне та надійне рішення обігріву будинку не залишить вас байдужими до його універсальності та комфортного тепла, яке дарує термоплівка. Не важливо, що ви вирішите: купити теплу підлогу плівкову під лінолеум або підлогу з підігрівом під ламінат, ціна буде доступною, а при правильному використанні витрати на електроенергію мінімальними.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner