Кошик
13 відгуків
Тепла підлога під плитку за кращою ціноюКупити зі знижкою
+380 (97) 677-60-55
Київ, Україна
Тепла підлрога FX Heating
Залишити відгук

Гріюча (нагрівальна) Тепла підлога інфрачервона плівка ОПТом

Інфрачервона плівка оптом. Гріюча, нагрівальна плівка за найнижчою ціною.

Високоякісні опалювальні системи створені для задоволення високих вимог сьогодення. З їхньою допомогою, при невеликих витратах часу та фінансів, будинок перетворюється на затишний оазис, який радує щодня своїм комфортом. При будівництві чи ремонті житла опалення потребує особливої ​​уваги. До цього питання потрібно підійти серйозно, оскільки воно впливає не лише на наше здоров'я, а й на фінанси.

 

 

Хорошим рішенням в даному випадку може виступити інфрачервона плівка для теплої підлоги марок FX Heating Felix Excel, в якій нагрівальними елементами є токонесучі мідні пластини, прикріплені до карбонової пасти. у вигляді смуг та запаяні в термоPET. Ефективність цієї системи очевидна, оскільки її ККД становить 98%, тепло поширюється швидко та рівномірно. Робота ІЧ-плівки передбачена за низьких температур, тому підлогове покриття залишається цілим і неушкодженим. На сьогоднішній день – це лідер серед усіх теплих підлог. І це заслужено. Покупців цікавить швидкий монтаж, легкість керування, енергоефективність. Плівка має всі ці якості, і не тільки. Вона також дбає про здоров'я, оскільки мінімізує кількість пилу в будинку, позбавляє цвілі, і загалом очищає повітря. Невисокі та розумні ціни на нашу продукцію, в тому числі і для оптових покупців, дозволять якнайкраще облаштувати Ваше житло у сфері тепла з гарантією від 20 до 25 років, власний склад – швидко доставити товар.

 

Як влаштований інфрачервоний обігрівач плівки?

Суть роботи карбонової підлоги полягає у перетворенні електричної енергії, що надходить від терморегулятора на мідні шини, в інфрачервоне випромінювання. Інфрачервона гріюча плівка складається з нагрівальних елементів, захищених спеціальними шарами. У деяких моделях є антиіскрова сітка, що робить плівку більш міцною і надійною. Вона запобігає розшаруванню та іскроутворенню в точках з'єднання мідних шин та карбонових смуг. Мідні шини, що проводять струм, розташовані на торці плівки по всій довжині. До шин спеціальними затискачами під'єднані дроти від терморегулятора. Товщина і ширина мідних провідників впливає на величину струму, що надходить.

Плівка нагрівальна може бути двох модифікацій: смугаста та суцільна. Смугаста ік-плівка для підлоги складається з сегментів (16-25 см), на які її можна поділити шляхом розрізу по спеціально наміченим лініях. У цих місцях відсутні карбонові елементи. Така інфрачервона плівка для обігріву має надійну ізоляцію і легка в укладанні. У суцільній плівці лінії зрізу відсутні, тому її можна розрізати в будь-якому місці, але потім необхідно самостійно відкриті струмопровідні місця заізолювати полімерною стрічкою.

Параметр потужності в обігрівачі може бути постійний, як правило, це 150 Вт або 220 Вт для побутових приміщень або змінюється. Йдеться про саморегулюючу плівку. Позитивний температурний коефіцієнт, властивий їй, дозволяє знижувати потужність при досягненні певної температури. Це більш захищений вид обігрівача.

Інфрачервона плівка тепла підлога «любить» сухий монтаж і не приймає мокрий. Це універсальний обігрівач, який можна укладати під більшість покриттів для підлоги, і навіть стіни і стеля. Корейська інфрачервона плівка FX Heating може стати незамінним помічником у забезпеченні будинку теплом. Інноваційний інструмент цієї марки отримує все більше позитивних відгуків від клієнтів про його укладання, працездатність та економічну ефективність. Коли виникають питання: де купити нагрівальну плівку? тепла підлога плівка ціна яка?, - Зверніться в нашу компанію. Ми допоможемо не лише з вибором, а й порадуємо низькими цінами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner