Гріючі, нагрівальні мати FX Mat Корея для електричної теплої підлоги під плитку
Купити теплі підлоги під плитку у ванну, коридор, санвузол, на кухню
Що собою являє гріючий мат FX Mat?
Одним із найкращих представників серед якісних кабельних обігрівачів є мат гріючий FX Mat. Розроблена південнокорейським виробником система врахувала всі побажання споживачів та нюанси для легкого укладання під плитку та керамограніт.
Обігрів приміщення здійснюється за допомогою тонкого кабелю (3,5 мм), закріпленого на нейлоновій сітці, шириною 50 см, потужністю 150 Вт/м2. 20-річну гарантію цієї моделі забезпечує надійна тефлонова ізоляція жил. Тонкий, не займає багато місця, нагрівальний мат FX укладається під підлоговий матеріал в плитковий клей, що забезпечує надійну його фіксацію. Але попередньо необхідно зробити теплоізоляцію підлоги з пінополістиролу, тезолату, керамоізолу. Матеріал вибирається залежно від того, зроблено стяжку чи ні. Сам нагрівач не вимагає жодних маніпуляцій, оскільки повністю готовий до монтажу, що є однією з головних переваг. Після укладання теплої підлоги заливається суміш, що самовирівнюється, яка запобігає утворенню повітря всередині. Ми готові відповісти на будь-які питання та проконсультувати за контактами вище.
Тепла підлога у ванну, на кухню, санвузол.
Одним із різновидів корейської теплої підлоги під плитку, від компанії FX Heating, є мат нагрівальний FX Mat. Його головною відмінністю є те, що він легкий в укладанні і добре поєднується з матеріалами, які мають високу теплопровідність, такі як плитка і керамограніт. Теплий мат, так його ще називають, складається з тонкого кабелю (3,5 мм), прикріпленого до нейлонової сітки (50 см шириною). Його потужність складає 150 вт/м2. Тефлонова ізоляція жил забезпечує гарантію на цю модель терміном 20 років! Нагрівальний мат для теплої підлоги під плитку FX повністю готовий до монтажу. Товщина нагрівача дозволяє розміститися мату у шарі плиткового клею. Це дозволяє заощадити простір у приміщенні. Також буде забезпечено швидке прогрівання та ефективний розподіл тепла.
Види внутрішньої ізоляції жил. Особливості тефлонової ізоляції нагрівальних жил мату FX Heating, що гріє. Порівняння різних матеріалів внутрішньої ізоляції.
Основне теплове навантаження в кабелі посідає внутрішню ізоляцію жил, тому матеріал, з якого вона зроблена, відіграє важливу роль при виборі теплої підлоги. Не дуже якісний матеріал при високому навантаженні може сприяти пошкодженню кабелю, і надалі, замиканню системи та виходу її з ладу.
Виробники використовують різні види ізоляції. Вони відрізняються температурою нагріву, матеріалом, терміном служби та іншими показниками.
Теплі підлоги DEVI Flex, TASSU містять внутрішню ізоляцію із «зшитого» поліетилену XLPE. Кабелі з такою ізоляцією мають досить хороші діелектричні характеристики. Допустима температура нагріву жил - 130-140 °С.
Теплі підлоги GrayHot від Одескабель мають внутрішню ізоляцію CIP 7812. Матеріал схожий на XLPE, але має кращі діелектричні властивості. Здатний витримати температуру 125°С.
Компанія WOKS Одескабель використовує у виробництві ізоляцію ARNITEL® С. Це теплостійкий і незаймистий матеріал. Гранична температура плавлення – 175°C. Термін безперервної роботи – 3000 годин.
Теплі підлоги FX Heating мають тривалий термін експлуатації завдяки внутрішній ізоляції жил FEP або Фторопласт або Фторопласт 4 (Teflon). Це найкращі матеріали на сьогоднішній день у системах «тепла підлога в матах». Схожі між собою, досить міцні та термостабільні матеріали. Мають цінні експлуатаційні характеристики. Працюють в особливо складних умовах у широкому діапазоні температур (від -90°С до 260°С) та частот. Стійкі до агресивних середовищ.
Щоб розібратися у всіх тонкощах ізоляції, краще звернутися до кваліфікованого фахівця. Він допоможе вибрати теплий мат під плитку відповідно до параметрів вашого житла.
Монтаж гріючого мату під плитку
Етапи укладання нагрівального мату під кахель. Підключення теплої підлоги до мережі.
Нагрівальний мат під плитку досить легкий у монтажі. Правильне виконання всіх етапів гарантує якісну та безперебійну роботу підлоги у майбутньому. Умовно їх можна поділити на 3 етапи:
• Підготовка
Перше, що потрібно зробити – це створити план розміщення меблів. Зайняті нею ділянки потрібно пропустити. У цих місцях мат теплої підлоги не укладається. До уваги можна взяти лише меблі з висотою посадки від 9 см, щоб запобігти перегріву системи. Важливо купити підлогу із підігрівом правильної потужності. Для кожного приміщення вона індивідуальна.
• Монтаж
До монтажу необхідно приступати, коли все сплановано та прораховано. Якщо приміщення дозволяє підняти висоту підлоги, на чорнову стяжку укладається матеріал для утеплення завтовшки 5 см - екструдований пінополістирол. Далі робиться стяжка з пластифікатором та фіброволокном завтовшки 3 см. Після повного висихання на поверхню укладається мат.
Якщо підняти підлогу неможливо, то стяжка прогрунтовується, і зверху на неї наноситься рідкий утеплювач товщиною всього 1 мм. (тезолат, керамоізол, термосилат). Далі укладається мат на абсолютно суху поверхню.
На стадії укладання мату він розмотується, і, у разі необхідності підігнання під параметри кімнати, розрізається тільки по сітці, і в жодному разі по кабелю. Полегшує роботу двосторонній скотч, яким можна приклеїти мат, щоб він не ковзав.
Далі робляться дві штроби: одна у стіні від підрозетника до підлоги, а друга – на підлозі, яка веде до матюка. У неї укладається гофра для датчика терморегулятора. Щоб уникнути попадання стяжки в гофру, її кінець, що знаходиться в підлозі, ізолюється.
І обов'язково потрібно перевірити опір жил обігрівача. Зробити це можна за допомогою мультиметра.
• Фінал
Фінальна стадія передбачає встановлення терморегулятора та підключення до нього підлоги з підігрівом згідно з інструкцією. У класичній схемі: L - фаза від мережі, N - нуль від мережі, L1 і N1 підключення холодного кінця кабелю, що гріє, SENSOR - датчик. Перед включенням теплої підлоги необхідно переконатися у повному висиханні. Перше прогрівання в зимовий період може зайняти більше часу (до 24 годин), ніж зазвичай.
Після монтажу гріючого мату плитка укладає ється звичайним способом.
Розрахунок споживання теплої підлоги під плитку
Простий калькулятор витрат електрики теплої підлоги.
Щоб правильно прорахувати площу, на яку необхідно встановити електричні мати, потрібно відкинути всі ділянки, на яких будуть стояти низькі меблі. Зазвичай це близько 30%, тобто на мати теплої підлоги залишається 70%. У кімнаті площею 10 м2 тепла підлога з матами займе 7м2. Потрібно мати на увазі, що чим краще утеплене приміщення, тим менша витрата електроенергії. Для цієї мети підійде пінопласт товщиною 5 см. або екструдований пінополістирол 2-5 см. Вибір залежить від можливостей приміщення, в якому розташовуватиметься тепла підлога мати. Витрата електрики може коливатися від 30 до 100 вт/м2/година залежно від утеплювача.
Для наочного розрахунку споживання електроенергії візьмемо будинок площею 100 м2. Купити теплу підлогу доведеться на 70 м2. При середній витраті електрики 50 вт/годину отримаємо: 70 м2 * 50 вт = 3,5 кВт на годину.
У холодну пору нормальний обігрів забезпечується під час роботи підлоги 12-18 годин. Маємо: 3,5 кВт*18 годин = 63 кВт на добу або 1890 кВт на місяць.
Що ви отримуєте з підігрівом підлоги FX Heating?
Все більше людей усвідомлюють перевагу плиткових підлог перед іншими покриттями для підлоги. Гладка поверхня, водонепроникність та позачасова елегантність сприяють застосуванню таких підлог у різних куточках будинку. І немає нічого приємнішого, ніж зігріти їх теплим матом FX Heating у зимовий час. Нову технологію нагрівального мату легко інтегрувати у будь-який дизайн плитки. Тонка скловолоконна сітка, до якої прикріплений тонкий, але потужний кабель, легко розміститься під металокерамічним покриттям і прогріє приміщення за заданою температурою.
Вимоги до гріючих матів
Кожен, хто хоче купити нагрівальний мат, має до нього низку вимог щодо функціонального призначення. Одне – швидкість прогріву приміщення. Якщо мат укладається у ванній, то тут цей показник особливо важливий. Чим швидше прогрівання, тим комфортніше ми почуваємося в цій зоні. Тонкий кабель, розташований на сітці, монтується близько до плиткового покриття, тому швидко передає тепло. Достатньо 15 хвилин, щоб кімната прогрілася.
Наступна вимога – вологостійкість. Ванна кімната – найвологіше приміщення. Вода у ній може потрапляти на плиткове покриття. Але цього не варто боятися, оскільки конструкція мату забезпечена спеціальними матеріалами, що не бояться води, а кабель захищений внутрішньою та зовнішньою ізоляцією, має захисний екран та заземлення. Герметичність виробу перевіряється на заводі-виробнику під високою напругою.
Електричний мат під плитку за найнижчою ціною.
Якщо ви шукаєте теплу підлогу мати під плитку або іншу систему підігріву підлоги, ми продаємо найкращі рішення. Ціна теплої підлоги вас приємно вразить, а електричний килимок правильно вирішить вашу проблему холодного будинку. Ми дбаємо про те, щоб кожен клієнт міг дозволити собі купити підігрів підлоги.