Гріючий, нагрівальний кабель FX18 Корея для електричного теплого статі в стяжку, під плитку
Гріючий кабель під плитку, в стяжку. Термокабель FX Heating.
Гріючий кабель під плитку, в стяжку. Термокабель FX Heating.
Якщо ви хочете забезпечити теплий клімат у приміщеннях з плиткою та керамогранітом, найбільш підходящим рішенням буде корейський нвгрывальний кабель для теплої підлоги FX18. Це доступний варіант для заміни звичайної опалювальної системи, яка має безліч недоліків. Водяні або газові радіатори нагрівають лише повітря. Згодом він піднімається вгору, у присутності холоднішого повітря, і охолоджується вітром чи протягами. В результаті має місце втрата енергії та високі рахунки за опалення.
В електричній системі тепло розподіляється поступово та рівномірно. Базовим гріючим елементом в даному випадку виступає нагрівальний дріт FX18, що має потужність 18 вт/мп, і товщину 3,5 мм. Генерація тепла в пристрої забезпечують дві паралельно розміщені гріючі жили в тефлоновій ізоляції з нікелемідним екраном і оболонкою з PVC. При монтажі теплої підлоги в стяжку необхідно прораховувати комплект, виходячи з потужності 180 вт/м2 (крок укладання 10 см). Якщо резистивний кабель укладається під плитку, то 150 вт/м2 та 12 см, відповідно. Грамотне планування та підбір підлоги з правильно підібраною потужністю забезпечать приємну атмосферу і вдень, і вночі, а також безпеку та теплову ефективність. Гріючий резистивний кабель FX з гарантією 20 років від корейської компанії Felix (FX Heating) можна купити зі знижкою -35% тільки у нас.
Установка гріючого кабеля в стяжку для системи тепла підлога.
1-й етап – підготовчий. Передбачає планування та розмітку гріючої зони. Кабель на теплу підлогу встановлюється у місцях відсутності меблів. Як правило – це 70% усієї площі приміщення. Місця з меблями також можна взяти до уваги, але врахувати, що висота посадки має бути не менше ніж 9 см.
2-й етап - монтаж, найбільш трудомісткий. На цементно-бетонну стяжку укладається екструдований пінополістирол завтовшки 5 см. – матеріал для утеплення підлоги. Наступний шар: металева штукатурна сітка з розміром осередків 1 см., і далі, паралельно один одному прибивається монтажна стрічка з кроком 50 см. У ній розташовані спеціальні замки, в яких буде закріплений кабель для обігріву підлоги. Попередньо кабель укладається у вигляді спіралі. При ремонті в житловому приміщенні зазвичай береться нагрівальний шнур потужністю 18 Вт/м.п., при цьому крок укладання – 10 см. Для нежитлових приміщень – крок укладання 8 см. Щоб забезпечити безперебійну роботу підлоги без проведення простого тесту не обійтися. Обов'язково необхідно виміряти опір кабелю, що гріє, за допомогою мультиметра.
У стіні прокладається штроба для розміщення дроту живлення, який має бути виведений до підрозетника.
Кабель для обігріву заливається розчином, і тільки після повного висихання поверхні укладається плитка.
3-й етап – фінал. На цьому етапі підрозетник встановлюється терморегулятор, завдяки якому керується весь процес подачі тепла. Схема для більшості приладів стандартна: L – фаза від мережі, N – нуль від мережі L1 та N1 підключення холодного кінця нагрівального кабелю, SENSOR – датчик. З першим підключенням підлоги краще не поспішати. Потрібно дати час висохнути стяжці. Зазвичай це триває 1 місяць. Якщо тепла підлога кабель вперше включається в зимовий час, то повноцінне обігрів приміщення може зайняти близько 24 годин, оскільки потрібен час також для прогрівання стін.
Який краще купити нагрівальний кабель?
Купити кабель теплої підлоги і не помилитися з параметрами, від яких інколи навкруги голова, не складно. Для цього необхідно врахувати низку факторів, що впливають на його ефективну та довгострокову роботу. Принципово важливим є тип приміщення, де передбачається обігрів. Якщо воно житлове або робоче, то купити провід для теплої підлоги необхідно двожильний екранований. За його роботи мало випромінюється електромагнітне поле. Для приміщень з рідкісним відвідуванням людей допускається використання одножильного кабелю, менш захищеного та дешевшого. Також нагрівальні кабелі краще розглядати від перевірених виробників, які гарантують високу якість роботи.
Наступний важливий чинник – площа приміщення. Він безпосередньо впливає на вибір потужності кабелю, що обігріває. Також необхідно визначитися з метою обігріву: повноцінне забезпечення теплом або додаткове.
Купити кабель теплої підлоги для опалення приміщення.
На якість роботи системи опалення повною мірою впливають тепловтрати. Чим їх менше, тим ефективніше обігрів. Цей параметр залежить від товщини та матеріалу стін, підлоги, стелі, розміру приміщення, наявності внутрішньої та зовнішньої теплоізоляції, виду скління.
Для розрахунку потужності можна взяти усереднені значення тепловтрат на 1 м2 площі при висоті стелі 2,5-2,6 м.:
- для не утепленої квартири на 1-му поверсі – 60-120 Вт/м2;
- для утепленої квартири на 1-му поверсі – 40-80 Вт/м2;
- для приватного будинку без утеплення – 140-200 Вт/м2;
- для приватного будинку з утепленням – 60-120 Вт/м2
Для отримання величини загальних тепловтрат представлені значення множимо на площу приміщення. За отриманим результатом визначаємо необхідну потужність. Якщо брати до уваги можливі сильні морози, зважаємо на коефіцієнт запасу 1,3, на який необхідно помножити загальну втрату тепла. Вибираємо в таблиці отриману потужність та розраховуємо крок петлі.
- На прикладі кімнати площею 20 м2, що знаходиться на 1-му поверсі багатоповерхівки, розрахуємо необхідну потужність кабелю: з таблиці беремо показник тепловтрат 60 Вт/м2, що відповідає нашим параметрам. Загальна тепловтрата для кімнати становитиме: 60*20 = 1200 Вт. Враховуючи коефіцієнт 1,3, отримаємо необхідну потужність кабелю 1560 Вт. У таблиці такої цифри немає, тому беремо найближчу велику. В результаті маємо провід нагрівальний потужністю 1620 Вт та довжиною 90 м.
Купити термокабель для допоміжного опалення
Якщо мети кардинально змінювати систему опалення немає, а лише хочеться періодично створювати комфорт, залежно від своїх відчуттів, нагрівальний кабель може нести функцію підігріву підлоги. Для його вибору потрібно виходити з типу приміщення та відповідної питомої потужності обігріву на 1 м2:
- вітальня, спальня, хол, кухня – 130-150 Вт/м2;
- ванна кімната, санвузол, душова, лазня, передпокій – 160-180 Вт/м2;
- засклений балкон, лоджія, закрита тераса - 170-200 Вт/м2.
Площа, яку займає кабель, як правило, становить 70%, оскільки до уваги не беруться ділянки з меблями та технікою. Нагрівальний провід повинен розташовуватись у місцях контакту з ногами. При укладанні необхідно зробити відступ від стіни 5 см, від побутової техніки – 10 см.
Для отримання необхідної потужності кабелю площу укладання кабелю множимо на питому потужність обігріву. Значення вибираємо у таблиці так само, як у першому випадку.
- На прикладі дитячої кімнати площею 12 м2 для комфортного обігріву розрахуємо потужність кабелю. Враховуючи меблі та передбачені відступи, отримаємо площу для опалення 7 м2. Вибираємо потужність зі списку для спальні 130-150 Вт/м2 для розрахунку нашої кімнати візьмемо середній 140 Вт/м2. Помножуємо його на площу обігріву, отримуємо: 140*7=980 Вт., враховуємо коефіцієнт 1,3, отримуємо: 980*1,3=1274 Вт. Найближчий за потужністю кабель у таблиці – 1260 Вт завдовжки 70 м., кроком петлі 7,5-10 см.
Кабель теплої підлоги на пряму з Кореї
З усіх виробників теплих опалювальних систем одним із найдостойніших є FX Heating. Ця марка забезпечує доступний комфорт, який ідеально підходить для будь-якої кімнати у вашому будинку. FX Heating правильно вирішить проблему холодного будинку. Купити нагрівальний кабель для теплої підлоги можна де завгодно, але якісний гріючий кабель, ціна якого вас неодмінно порадує, можна придбати лише у нас. Ми зацікавлені не просто продати, а залишити наших клієнтів задоволеними та щасливими. Найприємніше для нас від клієнта, який прийшов купити нагрівальний кабель, у майбутньому отримати відгук про те, що він не помилився у виборі компанії.