Кошик
13 відгуків
Тепла підлога під плитку за кращою ціноюКупити зі знижкою
+380 (97) 677-60-55
Київ, Україна
Тепла підлрога FX Heating
Залишити відгук

Комплекти Карбоновий плівкова тепла підлога Felix Excel PTC (Корея) під ламінат, ковролін, лінолеум

Інфрачервоний нагрівач Felix Excel PTC. Інфрачервона тепла підлога 4-го покоління під ламінат, паркет, лінолеум, ковролін

На сьогоднішній день найбільш комфортним способом обігріву є плівкова графітова підлога, принцип роботи якої заснований на виробленні інфрачервоного випромінювання. У самій конструкції підлоги знаходиться карбонова паста, яка запаяна термоРЕТ. Завдяки срібному провіднику, вона з'єднана з мідними шинами, що несуть струм. Залежно від пристрою розрізняють 4 види поколінь плівки.

 

Еволюція інфрачервоних плівок за поколіннями

 

 

Плівка 1-го покоління через свою недосконалість, яка виражалася в недостатньому з'єднанні мідної пластини і нагрівальних елементів, і тим самим, демонструвало слабку міцність пристрою, була модернізована, і з'явилася плівка 2-го покоління з антиіскровою сіткою. Додавши до антиіскрової сітки ще й графітову, винайшли інфрачервону плівку 3-го покоління. І, нарешті, нововведенням серед існуючих гріючих плівок, стала інфрачервона тепла підлога 4-го покоління Felix Excel Platinum, розроблена з урахуванням усіх недоліків її попередниць і включає всі необхідні елементи для кращого та безпечного функціонування. За високу міцність у ній відповідає антиіскрова сітка, якісне та рівномірне обігрів -  графітова сітка, захист від перегріву - термопаста.

 

Купити інфрачервону теплу підлогу під ламінат, перкет, лінолеум, ковролін

Саморегульована інфрачервона підлога 4-го покоління за найкращою ціною

Плівкова інфрачервона тепла підлога - це інноваційний продукт, який докорінно змінив підхід до обігріву будинку. Інфрачервоне тепло, яке він продукує, рівномірно розподіляється по кімнаті за лічені хвилини. Швидкість прогріву та легкість укладання – цінні показники, за які інфрачервона електрична тепла підлога стала такою популярною.

Встановлює електричну теплу підлогу під ламінат, паркет, дошку. Підключення карбонової теплої підлоги.

Монтаж інфрачервоної теплої підлоги можна проводити в кілька етапів.

Планування. Необхідно виконати креслення із зазначенням ділянок розміщення плівки та термостату. Потрібно пам'ятати, що для ефективного обігріву площа нагрівальної плівки повинна займати не менше ніж 70% площі приміщення. Від стін робиться відступ в 5-10 см. Не рекомендується укладання під стаціонарні меблі, які закривають відведення тепла.

Підготовка поверхні. Перед укладанням теплої підлоги необхідно зробити ретельне прибирання приміщення: видалити каміння, бруд, вологу з основи.

Теплоізоляція. Застосовується для підвищення ефективності роботи системи з допомогою тепловідображення. На відміну від плівки, теплоізоляція укладається на всю площу приміщення. Підкладка фіксується термостійким монтажним скотчем.

Укладання плівки. Порізка та розміщення плівки відбувається згідно з наміченим планом, шляхом комбінування плівок різних типорозмірів по ширині, а також поділом плівок на секції. Саме це забезпечує універсальність підлог Felix Excel Platinum та можливістю її застосування для нестандартних приміщень. Плівку слід укладати мідними шинами, зверненими до теплоізоляційної підкладки, щоб зверху виявився шар плівки, стійкий до механічного навантаження. Накладення плівок одна на одну не допускається. Плівка повинна укладатися встик. Для простоти монтажу її можна зафіксувати скотчем.

Підключення плівки до дротів. Процес може здійснюватися як методом паяння, так і за допомогою контактних кліпсів. Установка кліпси відбувається між шарами плівки так, щоб одна з лопаток кліпси прямо контактувала з мідними шинами плівки, а друга обтискала плівку зовні для фіксації кліпси на плівки. Кліпси кріпляться за допомогою преса. Якщо використовується метод паяння, необхідно зачистити шину від ламінації за допомогою паяльника. Акуратно знімається покриття плівки, не ушкоджуючи мідний шар, і припаюється провід до плівки. Перетин дроту має відповідати споживаній потужності системи. Проводи живлення підключаються до коннекторів, які встановлені на плівку або припаюються до мідних шин, а потім виводяться до терморегулятора. Смуги нагрівальних плівок підключаються між собою паралельно. Місця з'єднань, контактні кліпси та незадіяні кінці плівок у місцях струмопровідних шин ретельно ізолюються за допомогою бутилової стрічки. На одне місце контакту необхідно по 3,5 см стрічки з двох сторін. Незадіяні кінці струмопровідних шин ізолюються аналогічним чином. Зверху бутилової стрічки клеїться ізоляційна стрічка довжиною по 15 см на одне місце контакту і 7,5 см на бік не задіяних кінців шин. Ізоляційна стрічка фіксує бутилову стрічку на плівці, тим самим унеможливлюючи механічне пошкодження ізоляції.

Підключення термодатчика. Після ізоляції проводів необхідно закріпити виносний термодатчик під плівкою на її частину, що гріє. Для цього робиться поглиблення в основі чорнової підлоги. Провід датчика фіксується на підкладці за допомогою монтажного скотчу.

Укладання проводів. У процесі укладання системи опалення «підігрів підлоги інфрачервоний», у теплоізоляційній підкладці необхідно зробити вирізи для укладання проводів та місць підключення плівок. Це робиться, щоб уникнути нерівностей і виступаючих частин під покриттям для підлоги. Вирізи проклеюються монтажним скотчем у формі жолобка. Така конструкція унеможливлює зміщення дроту.

Заземлення. Для захисту від електростатичної напруги поверх елементів, що гріють, укладається заземлюючий шар. Кожна смуга шару підключається до загального заземлюючого дроту, який, у свою чергу, підключається до заземлення ланцюга. З дроту заземлення знімається ізоляція на 10-15 см і кріпиться до заземлюючої плівки монтажним скотчем.

Встановлення терморегулятора. Для цього необхідно заздалегідь підготувати місце на стіні, куди слід підвести харчування. Як правило, терморегулятор розміщується на висоті до 1,5 м у зручному місці. Терморегулятор підключається до термодатчика, плівки та мережі відповідно до інструкції.

Перевірка роботи системи «тепла підлога». Щоб переконатися у правильності роботи всіх елементів, система вмикається на 10-15хв. Потрібно перевірити, чи гріється кожна з усіх секцій нагрівальної плівки, чи терморегулятор працює, чи вимірює температуру підлоги.

Укладання покриття для підлоги. Після монтажу покриття для підлоги, можна відразу приступати до експлуатації.

Інфрачервона тепла підлога під ковролін укладається за такою ж схемою, як і під ламінат, тільки перед покриттям підлоги необхідно розмістити підкладку з фанери для захисту плівки від пошкоджень.

Тепла підлога інфрачервона ціна

Тепла підлога під ламінат інфрачервона вирішить проблему опалення будинку, якщо ви точно визначилися з покриттям для підлоги і однозначно не готові робити стяжку або використовувати інший мокрий монтаж. Вартість інфрачервоної статі залежатиме від кількості та розміру інфрачервоних смуг, які укладаються паралельно між собою. Одним із найпопулярніших є інфрачервоний обігрів підлоги від Felix Excel Platinum. Це продукт найвищої якості, який добре зарекомендував себе на ринку.

Тепла підлога інфрачервона плівкова. Найпопулярніші питання

Запитань при укладанні інфрачервоної плівки виникає досить багато. Розглянемо найпопулярніші їх.

Якою стороною класти плівку?

Плівка укладається мідними шинами вниз, тобто вони повинні дивитися в бік тепло відбиваючої підкладки. Докладніше це описано в нашій статті в розділі «Установка теплої підлоги».

Чи можна як підкладку використовувати фольгований матеріал?

З метою безпеки краще цього не робити, оскільки фольга проводить струм, що може спричинити коротке замикання. Особливо у випадку з погано ізольованими дротами.

Чи потрібно використовувати теплорозподільний шар під м'які покриття для підлоги?

Він необхідний для захисту плівки від пошкоджень при таких покриттях, як лінолеум, ковролін. Його можна замінити на листи фанери.

Чи можна використовувати терморегулятор із датчиком температури повітря?

Не обов'язково. В основному такі датчики використовуються у сільському господарстві.

Чи можна укладати плівку, що саморегулюється, під меблі?

Плівка, встановлена ​​під меблями, буде піддана перегріву. Це ризик для всієї системи.

Де можна використовувати інфрачервону плівку?

У більшості випадків ік-плівку використовують як додаткове джерело тепла, але можна і як основне, під покриттями з поганою теплопровідністю: лінолеум, паркет, ламінат, ковролін. Вона знайшла своє застосування в тих місцях, де необхідне якісне та швидке сушіння: у побуті для взуття, у кулінарії для фруктів та овочів, у сільському господарстві для деревини.

Чи можна обійтись без терморегулятора?

Ні. Відсутність терморегулятора призведе до перегріву плівки та виходу її з ладу, а також до неконтрольованих великих витрат електроенергії.

Чи можна використовувати інфрачервону теплу підлогу на дерев'яну підлогу?

На дерев'яну підлогу не можнає, як і на будь-які інші, так як плівка повинна знаходитися під покриттям, а не зверху нього. Для таких цілей використовують інфрачервону плівку. Вона ж підійде для лінолеуму, ламінату та ковроліну.

Яку теплу підлогу застосувати на балконі чи лоджії?

Основну роль при виборі теплої підлоги зіграє покриття для підлоги. Якщо передбачена плитка, то укладається кабель, що гріє, в стяжку. Якщо стяжка виключена, рекомендують гріючий мат в шар плиткового клею. Для сухого монтажу під паркет, лінолеум, ламінат вибирають інфрачервону плівку.

Яку теплу підлогу краще використовувати у ванній кімнаті?

Оскільки у ванній кімнаті зазвичай передбачена плитка, то і обігрівач необхідно підбирати під неї. Це може бути гріючий кабель, що укладається в стяжку, або мат, що гріє, монтується в плитковий клей.

Чи можна використовувати інфрачервону плівку на стінах та стелі?

Можна. Для фіксації плівки у разі застосовують степлер.

Чи обов'язковий при монтажі плівки матеріал, що відбиває тепло?

Так. Він необхідний не тільки для зменшення споживання електроенергії, але і як захист поверхні плівки від основи підлоги. У підкладці також ховають дроти та датчик температури, що забезпечує більш рівну поверхню.

Чи сушить інфрачервоний обігрівач повітря у приміщенні?

Найчастіше ні, так як для зручного обігріву температуру налаштовують менше, ніж на 28 градусів. При індивідуальному підході та відчутті дискомфорту можна підключити зволожувач повітря.

Якщо в комплекті немає датчика температури, можна використовувати датчик іншої фірми?

Можна за умови, що параметри збігаються.

Чи може працювати інфрачервона підлога при напрузі 12В?

Ні. Плівка підключається тільки до мережі з напругою 220В

Чому тепла підлога може не гріти?

Причин декілька. Деякі з них: поломка датчика температури, неправильне підключення терморегулятора під час монтажу підлоги, вихід з експлуатації терморегулятора. Для більш точно з'ясування причини та ремонту краще звернутися до сервісного центру.

Як кожен із листів плівки підключається до терморегулятора?

Паралельним приєднанням.

Чи сумісна карбонова плівка з дерев'яною підлогою?

Так, за умови застосування тепловідбивної підкладки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner