Кошик
13 відгуків
Тепла підлога під плитку за кращою ціноюКупити зі знижкою
+380 (97) 677-60-55
Київ, Україна
Тепла підлрога FX Heating
Залишити відгук

Терморегулятори (механічні, програматори) для електричного теплого статі

Навіщо потрібний терморегулятор для теплої підлоги?

Завдання терморегулятора – увімкнути та вимкнути підігрів. Але це не все: завдяки йому можна уникнути перегріву теплої підлоги, поломки системи, деформації покриття для підлоги. Терморегулятори бувають програмовані та непрограмовані. Головна їхня відмінність у тому, що перші можуть працювати з календарем: під кожен день може бути задане конкретне завдання. Наприклад, у вихідні, коли вся родина вдома, пристрій підніме температуру до 25 °С, а в будні він може знижувати температуру, підвищуючи її до вечора.

Чи можна підключити теплу підлогу безпосередньо до мережі?

Постійна подача струму з мережі викликає безперервне нагрівання плівки. Таким чином, температура нагрівача досягне максимуму – 50-70°С. А це загрожує виходом плівки з ладу та пошкодженням покриття для підлоги.

Хтось може подумати, що саморегулююча плівка вже захищена від перегріву, і її можна підключити безпосередньо до мережі. Дійсно, при нагріванні потужність плівки зменшуватиметься за рахунок підвищення опору, тепловіддача підлоги знизиться, а плівка продовжить грітися до температури, обмеженої виробником. Як правило, цієї температури не достатньо, щоб вона вийшла з ладу, але покриття для підлоги може постраждати. Краще не експериментувати з такими речами та убезпечити себе від неприємних наслідків.

Як реагують покриття для підлоги на перегрів?

Підлогові покриття мають різні якості та властивості, тому і ведуть себе по-різному під впливом зовнішніх факторів. Незважаючи на те, що сучасні матеріали більшою мірою захищені від деформації, під впливом температури, яка не є типовою для їх використання, можуть відбутися деякі зміни.

  • Ламінат при температурі понад +30 °С схильний до розсихання та виділення шкідливих речовин;
  • Паркет при температурі понад +26 °С може почати скрипіти;
  • Натуральний лінолеум при температурі понад +27 °С стане м'якшим і податливішим до розривів, а при 30 °С змінить колір, піде хвилями і почне виділяти фенол;
  • Ковролін при температурі понад +27 °С розповзатиметься і вигорятиме

Переваги терморегулятора

Терморегулятор при покупці теплої підлоги потрібен однозначно, і не важливо який, адже це:

  • Стабільний температурний режим у будинку;
  • Автоматизація обігріву
  • Можливість втілювати різні рішення, у тому числі температурне зонування;
  • Відчутна економія

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner